1. 5. 2016 - Folkmáj (Javorník)

25. 10. 2015 - Kroměříž

16. 5. 2015 - Muzejní noc (Špilberk, Brno)

19. - 20. 9. 2014 - Camp Multi Époques (Coudekerque-Branche, Nord-Pas-de-Calais, France)

31.5. 2014 - Dětský den v Medlánkach (Zámecký park, Medlánky, Brno)

2013 - Babylonfest

2013 - Camp Multi Époques (Coudekerque-Branche, France)

2013 - Festival ukrajinské kultury

2013 - Praha srdce národů

2013 - Podjavorinské slavností (Slovensko, Lubina)

2012 - Vánoční večírek na Masarykové univerzítě

2012 - Zahájení Vánočních trhů ve Vídni

2012 - Babylonfest. Den národnostních menšin v Brně.

2012 - Mezinárodní festival slovenského folklóru „Jánošíkov dukát“

2012 - Folklorní festival "Pod křenovskó májó" (Křenovice)

2012 - "UHERSKOBRODSKO 1945 - Průlom do Bílých Karpat ve Strání"

2012 - Jakubský ples (Brno)

2012 - Ex Antiquis Fontes (Ze starých pramenů), Vánoční koncert (Zlín – Otrokovice, kostel Sv.Vojtěcha)

2011 - Slavnostní vernisáž (Brno, Moravská galerie)

2011 - Vánoční koncert národnostních menšin„Žijeme v jednom městě“ (Brno, divadlo Reduta)

2011 - Vánoční večírek studentů ukrajinistů, hra „Rukavička“ (Brno, Masarykova Univerzita)

2011 - Carské slavnosti, vzpomínková akce v místě, kde před bitvou tří císařů nocoval ruský car Alexandr I. a rakouský císař (Bohdalice, zámecký park)

2011 - Koulení kola z Lednic do Brna, oficiální ukončení turistické sezony s radiem Čas (Brno, nádvoří Staré radnice)

2011 - Svatováclavská slavnost (Letohrad)

2011 - Slavnosti chléba (Slup, areál u Vodního mlýna)

2011 - 66. mezinárodní folklorní festival Strážnice 2011 (Strážnice, areál skanzenu)

2011 - Mezinárodní folklorní festival Sousedé (Mikulov)

2010 - Rekonstrukce bitvy u Slavkova - Austerlitz 2010 - 205. výročí bitvy tří císařů (Tvarožná)

2010 - Známe se? Setkání s tradicemi, obyceji a lidmi z Ukrajiny, Ruska a Beloruska (Olomouc, kostel Sv. Gorazda)

2010 - Slavnosti Chleba 2010 (Slup)

2010 - Mezinárodní festival slovenského folklóru „Jánošíkov dukát“(Rožnov-pod-Radhoštěm, areál skanzenu)

2010 - Dětský den na Staré radnici (Brno, nádvoří Staré radnice)

2010 - Rekonstrukce 2. sv. války (Ořechov)

2010 - Den národnostních menšín (Tišnov)

2009 - Rekonstrukce bitvy u Slavkova (Austerlitz) - 204. výročí bitvy tří císařů (Tvarožná)

2009 - 64. mezinárodní folklorní festival Strážnice 2009

2009 - Slavnosti chléba (Slup, areál u Vodního mlýna)

2009 - Blosdorf 1915, vzpomínková akce k připomenutí bojů v Karpatech v 1. světové válce (Mladějov na Moravě)

2009 - 11. ročník Husitských slavností (Slaný)

2008 - "Žijeme v jednom městě“ - vánoční koncert národnostních mešin (Brno, divadlo Reduta)

2008 - Rekonstrukce bitvy u Slavkova - Austerlitz 2008 - 203. výročí bitvy tří císařů (Tvarožná)

2008 - Slavnosti chléba (Slup, areál u Vodního mlýna)

2007 - Návraty ke kořenům 2007 (Brno)

2007 - Ruský romans (Brno)

2006 - Den ukrainské kultury

2006 - Návraty ke kořenům